خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: مسئله ای در فراوری مواد ضدعفونی نداریم

به گزارش وبلاگ املاکیا، تبریز - خبرنگاران - استاندار آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر، هیچ مسئله ای از بابت فراوری و تامین مواد ضدعفونی کننده در استان نداریم.

خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: مسئله ای در فراوری مواد ضدعفونی نداریم

به گزارش پنجشنبه وبلاگ املاکیا، محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید از واحدهای فراورینماینده مواد بهداشتی و ضدعفونی نماینده در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذرشهر اضافه کرد: اضافه کرد: این آمادگی را داریم که علاوه بر احتیاج استان، احتیاج استان های همجوار به مواد بهداشتی و ضدعفونی نماینده را نیز تامین کنیم.

وی با قدردانی از فعالیت شبانه روزی و ایثارگرانه واحدهای فراوری مواد ضدعفونی نماینده در تعطیلات نوروزی، گفت: امیدوارم بتوانیم با همکاری همه بخش ها، بحران به وجود آمده را با کمترین تبعات منفی، پشت سر بگذاریم.

وی همچنین نظارت جدی بر فراوری، توزیع و فروش مواد ضدعفونی نماینده در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت:تمام واحدهای فراوریی به صورت مستمر توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سایر نهادهای مسئول، ارزیابی می شوند و در صورت بروز تخلف و فراوری مواد غیراستاندارد، اقدام قانونی از سوی مراجع ذی ربط صورت می گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از کارگاه فراوری ماسک، گان و لباس های استریلیزه و ملحفه های بهداشتی در موکب بانوان شهدای آذربایجان بازدید و از فعالیت چشمگیر بانوان فعال در این موکب قدردانی کرد.

وی در این بازدید با قدردانی از همت بانوان تبریزی در فراوری اقلام مورد احتیاج برای درمان بیماران کرونا، گفت: روحیه جهاد و ایثار همانند روزهای دفاع مقدس در این مجموعه موج می زند و امیدواریم با همکاری و مساعدت اقشار مختلف مردم بتوانیم به زودی بر مسائل غلبه کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: بانوان مستقر در این مجموعه بدون چشمداشت اقتصادی، روزانه بیش از 15هزار ماسک فراوری می نمایند که در سایه فعالیت چنین واحدهایی، در فراوری و تامین اقلام بهداشتی مورد احتیاج مردم مسئله ای نخواهیم داشت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز دیشب با اعلام اینکه 89 مورد مثبت به تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی اضافه شد، اظهار کرد: در مجموع تعداد مبتلایان به این بیماری در استان به یکهزار و 94 نفر رسید.

روزبه رجایی، تعداد جانباختگان کرونا در آذربایجان شرقی را 105 نفر مطرح کرد و گفت: هشت نفر از این افراد امروز فوت شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: مسئله ای در فراوری مواد ضدعفونی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی: مسئله ای در فراوری مواد ضدعفونی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید