بزرگترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان در دانشگاه تهران اجرا شد

به گزارش وبلاگ املاکیا، کانون های خیریه دانشجویان دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبائی و علم و صنعت با همکاری یکدیگر، یاری های نقدی دانشگاهیان را برای تهیه ارزاق و توزیع بین نیازمندان جمع آوری کردند.

بزرگترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان در دانشگاه تهران اجرا شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ املاکیا، به نقل از دانشگاه تهران، کانون های خیریه دانشجویان دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و علم و صنعت برای اولین بار با اجرای طرح عصر همدلی با همکاری یکدیگر، یاری های نقدی دانشگاهیان را برای تهیه ارزاق و توزیع در میان نیازمندان جمع آوری کردند.

در قالب این طرح، 45 میلیون تومان با یاری دانشگاهیان جمع آوری شده است که از آن محل تعدادی بسته ارزاق تهیه و به خانواده های بی بضاعت شناسایی شده اهدا می گردد. همچنین بخشی از مبلغ جمع آوری شده نیز به صورت نقدی به حساب دانشجویان بی بضاعت واریز خواهد شد.

این طرح، عظیم ترین طرح دانشجویی در ماه مبارک رمضان است که در شرایط به وجود آمده به علت شیوع ویروس کرونا برگزار شده است. در کنار این طرح، قرار است دانشگاه تهران به صورت مستقل 500 پُرس غذا تهیه کند تا در بخشی از شهر تهران در میان نیازمندان توزیع گردد.

لازم به ذکر است، محمود نیلی احمد آبادی، رئیس دانشگاه تهران، سید احمدرضا خضری، مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی، مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی، سعید حبیبا، معاون دانشجویی، و محمدعلی زارع چاهوکی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، 29 اردیبهشت ماه از این طرح بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بزرگترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان در دانشگاه تهران اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین طرح خیریه دانشجویی ماه رمضان در دانشگاه تهران اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید