آذری خطاب به طرفداران: فولاد متعلق به شما است، بعضی ها می گفتند نمی توانیم پیروز شویم

به گزارش وبلاگ املاکیا، مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی، صحبت هایی را با طرفداران خونگرم فولاد مطرح نمود و البته فولاد را متعلق به آن ها دانست.

آذری خطاب به طرفداران: فولاد متعلق به شما است، بعضی ها می گفتند نمی توانیم پیروز شویم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ املاکیا، به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان، سعید آذری با انتشار پیغامی خطاب به طرفداران، از اهمیت هفته های آینده سخن گفت، در این پیغام آمده است:

سلام به طرفداران با اصالت و دلاور فولاد خوزستان

خواهران و برادران طرفدار، ابتدا وظیفه دارم از سوی خود ،کادر فنی، قهرمانان، همکاران و مدیران عالی رتبه فولادخوزستان از شما تشکر و قدردانی نمایم که با همه وجود پا به پای ما مبارزه کردید تا به پیروزیت نزدیک شویم. کرونا،اشتباهات سهوی داوران، بی عدالتی و سیاه نمایی دشمنان به ظاهر دوست هیچ یک نتوانسته حرکت رو به رشد تیم شما را متوقف کند، گاهی کند شده است ولی متوقف هرگز.

به هوش باشیم آخرین قدم ها که سخترین قدم ها نیز هست را باید با هم برداریم تا روز آخر و با ایمان به خداوند تا آخرین ذره وجودمان کوشش کنیم ولی بیشتر از اینکه مراقب رقبای روبرو باشیم باید از درون خودمان مراقبت کنیم، کسانیکه به ظاهر منتقدانه در حال نصیحت هستند ولی نیت آنها را خداوند می داند، از حب علی بودن نقد عالیست ولی باید دید اینگونه است؟ به هر حال باید به هوش بود تا بتوانیم با عزت تمام کنیم، این برای همه ما مهم است، اجازه تخریب را از اشخاصی که تا دیروز قویأ اعتقاد داشتند ما نمی توانیم پیروز شویم و توطئه می کردند و امروز از روش های تخریبی دیگری برای جلوگیری از پیشرفت کار استفاده می نمایند را باید با تدبیر طرفدار گرفت.

اینکه مرتب فشار روانی راه یابی به مسابقات آسیایی را بر تیم تحمیل نمایند و تمرکز تیم را بر هم بزنند یکی از شیوه های تخریبی است، همان هایی که اعتقاد داشتند این کادر و این بازیکنان فاقد ظرفیت های لازم هستند ،حالا با ایجاد بار روانی مضاعف سعی بر بر هم زدن آرامش و تمرکز تیم دارند. ما تنها به طرفداران با اصالت خود و مدیران عزیز فولاد که ما را را با تمام تدبیر، مادی و معنوی حمایت کردند وام داریم و مطمئن باشید با همه وجود می جنگیم تا آخرین لحظه، شما مراقب باشید طرفداران عزیز، فولاد متعلق به شماست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آذری خطاب به طرفداران: فولاد متعلق به شما است، بعضی ها می گفتند نمی توانیم پیروز شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری خطاب به طرفداران: فولاد متعلق به شما است، بعضی ها می گفتند نمی توانیم پیروز شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید