دستگیری سه زورگیر مسافرکش نما در تهران

به گزارش وبلاگ املاکیا، تهران (پانا) - معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران عظیم از دستگیری سه زورگیر مسافر کش نما و اعتراف به 12 فقره زورگیری از مسافران اطلاع داد.

دستگیری سه زورگیر مسافرکش نما در تهران

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه احمد نجفی افزود: 19 تیرماه سال جاری مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و بیان نمود، از میدان آزادی به عنوان مسافر سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پراید که 3 سرنشین داشت، شدم اما در بین راه، سرنشینان خودرو با تهدید چاقو و قمه، موبایل و کارت عابر بانکم را به همراه رمز آن از من گرفتند و بعد هم مرا در حوالی مشیریه از خودرو بیرون انداختند و به سرعت گریختند.

وی افزود: با شکایت مرد جوان، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران عظیم وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی از جهت تردد خودروی متهمان پیروز شدند سواری پراید را شناسایی نمایند ولی با توجه به مخدوش بودن پلاک خودرو، شناسایی مالک آن امکان پذیر نشد.

معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران عظیم افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی تعیین شد که متهمان در همان روز با استفاده از خودپردازی در شهرستان پاکدشت از حساب مالباخته مبالغی را سرقت نموده اند و احتمال اینکه سارقان ساکن این شهرستان باشند، قوت گرفت.

نجفی با اشاره به اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان با چهره نگاری تصویر یکی از سارقان را که ساکن پاکدشت بود، شناسایی کردند، افزود: مخفیگاه متهم در این شهرستان شناسایی شد و تیمی از کارآگاهان راهی مخفیگاه وی شدند و او را بازداشت کردند.

وی توضیح داد: متهم در تحقیقات پلیسی به 12 فقره زورگیری به همین شیوه با همدستی دو تن از دوستانش معترف و تعیین شد که یکی از همدستان متهم از افراد شرور محله و اکنون در منزل پدر عظیمش در شهرری مخفی شده است.

معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران عظیم در ادامه به دستگیری فرد شرور در 29 دی ماه سال جاری اشاره نمود و گفت: تا به امروز پنج تن از مالباختگان این دو متهم را شناسایی و اعلام کردند این افراد از سارقان زورگیر هستند.

نجفی در سرانجام خاطر نشان کرد: با صدور قرار قانونی از مرجع قضائی هر دو متهم برای کشف جزئیات پرونده و دستگیری متهم سوم پرونده در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران عظیم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دستگیری سه زورگیر مسافرکش نما در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سه زورگیر مسافرکش نما در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید