خواننده و بازیگر مشهور 62 ساله رازهای زندگی خود را روایت می نماید

به گزارش وبلاگ املاکیا، مدونا، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی به یاری دیابلو کودی، فیلمنامه نویس برنده اسکار و تهیه کنندگی امی پاسکال فیلم زندگی خودش را می نویسد و کارگردانی می نماید.

خواننده و بازیگر مشهور 62 ساله رازهای زندگی خود را روایت می نماید

به گزارش وبلاگ املاکیا، به نقل از گاردین، بعد از 4 دهه فعالیت در زمینه موسیقی ، مدونا تصمیم گرفته است فیلم زندگی خودش را بسازد ؛ فیلمی بر اساس جهت ستاره شدنش. این ستاره امریکایی، در نوشتن فیلم نامه سهیم است و برای پروژه ای که فعلا اسمی برای آن انتخاب ننموده است، از دیابلو کودی فیلم نامه نویس برنده اسکار (نویسنده فیلم نامه جونو Juno که در سال 2008 برنده جایزه اسکار بهترین فیلم نامه غیراقتباسی شد) یاری گرفته است و تهیه کننده آن، تهیه کننده یونیورسال امی پاسکال است.

مدونا تصویری از خودش و دیابلو کودی در حال کار بر روی فیلم نامه در اینستاگرامش منتشر نموده است. این خواننده 62 ساله درباره زمان فراوری پروژه و یا گروه فراوری چیزی نگفته است. او ظاهرا تصمیم دارد فیلمش با دو اثر زندگی نامه ای اخیر بوهمین راپسودی و راکتمن متفاوت باشد ، چرا که آن ها بیشتر روی ستاره ها تمرکز نموده اند و او ترجیح می دهد بیشتر روی قصه گویی متمرکز باشد.

مدونا در این بار می گوید: من می خواهم داستان سفر خارق العاده ای را تعریف کنم که در این دنیا به عنوان یک خواننده ، بازیگر و انسان در این دنیا داشته ام. تمرکز این فیلم روی موسیقی است، چیزی که توانسته مرا زنده نگه دارد. داستان های ناگفته و الهام بخشی دارم و چه کسی بهتر از من که آن را تعریف کند.

پیش از این یونیورسال قصد داشت بر اساس یک فیلم نامه با نام Blond Ambition فیلمی درباره مدونا بسازد. این فیلم نامه بر فعالیت حرفه ای مدونا در نیویورک متمرکز بود. این فیلم نامه در آوریل 2007 توسط یونیورسال خریداری شد و اعلام خبر ساختش خشم مدونا را برانگیخت.

او آن موقع در پستی اینستاگرامی این طور واکنش داد: چرا یونیورسال می خواهد فیلمی درباره من بسازد، آن هم بر اساس فیلم نامه ای که همه اش دروغ است؟ هیچ کس نمی داند من چه می دانم و چه چیزهایی دیده ام. فقط من می توانم داستان خودم را تعریف کنم. هر کس دیگری که همچین تلاشی بکند، شارلاتان و احمق است.

ظاهرا فیلمی که قرار است مدونا درباره زندگی خودش بسازد، به دنبال روایتگری مشهور شدن او به عنوان خواننده، تربیت کاتولیکش در میشیگان، آمدنش به نیویورک و در نهایت بازیگری است.

  • واکنش اینستاگرام به ادعای گمراه کننده مدونا درباره کرونا
منبع: همشهری آنلاین

به "خواننده و بازیگر مشهور 62 ساله رازهای زندگی خود را روایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده و بازیگر مشهور 62 ساله رازهای زندگی خود را روایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید