توقف پروژه های سینمایی و تلویزیونی در آمریکا

به گزارش وبلاگ املاکیا، دو کمپانی عظیم دیزنی و نتفلکیس تمامی پروژه های در حال ساخت سینمایی و تلویزیونی را به سبب افزایش شیوع ویروس کرونا در آمریکا به حالت تعلیق درآوردند.

توقف پروژه های سینمایی و تلویزیونی در آمریکا

به گزارش وبلاگ املاکیا، پروژه ها سینمایی کمپانی دیزنی که در میانه فرآیند ساخت بودند و چند پروژه که قرار بود به زودی رسما کلید بخورند به سبب شیوع ویروس کرونا در آمریکا متوقف شد.

نسخه جدید از فیلم-انیمشن پری دریایی کوچک بر اساس انیمیشن کلاسیک دیزنی که قرار بود ساخت آن از 9 روز دیگر در لندن شروع گردد و همچنین فیلم کوچه کابوس به کارگردانی گیرمو دل تورو از جمله پروژه های سینمایی هستند که به سبب نگرانی از شیوع ویروس کرونا به تعلیق درآمدند.

نتفلیکس نیز پس از شبکه های ان بی سی یونیورسال (NBC Universal) و سی بی اس (CBS) که ساخت بسیاری از برنامه ها و شوهای تلویزیونی خود را متوقف نموده بودند، دست به اقدامی مشابه زد و اعلام نمود تمامی پروژه های سینمایی و تلویزیونی خود را برای مدت دو هفته در آمریکا و کانادا متوقف کرد.

دو برنامه معروف تلویزیونی جیمی کیمل لایو! از شبکه ABC و برنامه امشب با اجرای جیمی فلن از NBC نیز برای مدتی فراوری خود را متوقف کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توقف پروژه های سینمایی و تلویزیونی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف پروژه های سینمایی و تلویزیونی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید