بهترین و کامل ترین دوره آموزش پکیج دیواری کدام است؟

به گزارش وبلاگ املاکیا، با توجه به بازار کار عالی شغل پکیج دیواری امروزه آکادمی های متعددی دوره های پکیج دیواری را برگزار می کنند. اما شیوه برگزاری و کیفیت دوره در این مراکز آموزشی یکسان نبوده و بعضی از این مراکز آموزش عملی نداشته و تنها به صورت تئوری به آموزش طریقه نصب و تعمیر پکیج می پردازند.

بهترین و کامل ترین دوره آموزش پکیج دیواری کدام است؟

بنابراین انتخاب بهترین دوره برای گذراندن دوره های پکیج دیواری از موضوعات مهمی است که جهت صرفه جویی در زمان و هزینه می بایست مورد توجه قرار گیرد.

با توجه به اهمیت این موضوع به آنالیز آکادمی های فعال در زمینه نصب و تعمیرات پکیج پرداختیم. در این آنالیز آکادمی ها از نظر شیوه برگزاری دوره، سرفصل های آموزشی، مدرس دوره، نوع پشتیبانی، اعتبار مدرک ارائه شده آنالیز شد. نتیجه آنالیز نشان داد که آکادمی برق گستران در کنار آکادمی های فنی برق، فنون برق از بهترین مراکز برگزار کننده دوره های پکیج می باشند.

چرا دوره های آکادمی برق گستران را برای یادگیری نصب و تعمیرات پکیج انتخاب نماییم؟

آکادمی برق گستران یکی از معتبرترین آکادمی های فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های پکیج دیواری در کشور است که با سال ها سابقه و توسط کادری متخصص و حرفه ای دوره های پکیج را برگزار می کند.

دوره های برگزار شده در این آکادمی ویژگی هایی دارد که در ادامه به آنالیز این ویژگی ها می پردازیم.

آموزش عملی نصب و تعمیرات پکیج دیواری

همانطور که می دانید نصب پکیج دیواری از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و یادگیری آن مستلزم انجام این مراحل به صورت عملی می باشد. در دوره آموزش نصب پکیج دیواری آکادمی برق گستران این امکان برای کارآموزان فراهم شده است تا به صورت عملی کلیه مراحل نصب پکیج را تمرین نموده و در صورت داشتن اشکال زیر نظر استاد باتجربه دوره به برطرف اشکال بپردازند.

در دوره تعمیرات پکیج دیواری نیز کارآموزان به صورت عملی بر روی پکیج دیواری کار نموده و کلیه مسائل پکیج دیواری را عیب یابی و تعمیر می کنند.

مدرسان با تجربه دوره

از دیگر ویژگی های دوره های برگزار شده در این آکادمی بهره مندی از اساتید متخصص و با تجربه پکیج دیواری می باشد. دقت داشته باشید که در صورتی استاد دوره از مهارت کافی برخوردار نباشد یادگیری به خوبی صورت نگرفته و هزینه و زمان شده به هدر خواهد رفت.

سرفصل های آموزشی کامل

دوره پکیج دیواری در آکادمی برق گستران به کلیه مباحث مربوط به نصب انواع مدل های پکیج و طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مسائل پکیج دیواری پرداخته و به کارآموزان هر آنچه برای ورود به بازار کار پکیج دیواری احتیاج است، آموزش می دهد.

آموزش شناخت انواع پکیج و آشنایی کامل با نوع کارکرد آنها، آموزش کامل نصب پکیج، آموزش نصب صحیح دودکش، آموزش عملی هواگیری پکیج و رادیاتورها، آموزش رسوب گیری از مبدل، آموزش امتحان کردن خازن پمپ، فلوسوییچ، سلامت شیر گازی،کلید حداقل فشار و غیره هنگام نصب پکیج بعضی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره آموزش نصب پکیج می باشد.

در دوره آموزش تعمیر پکیج نیز آموزش عیب یابی و شناخت کامل کلیه قطعات پکیج و نحوه صحیح قرارگیری، آموزش عیب یابی فلوسوئیچ، آموزش کامل عیب یابی و تعمیرات پمپ، بای پس، منبع انبساط، مبدل ها و غیره، طریقه رسوب گیری پکیج و بسیاری مطالب دیگر آموزش داده می گردد.

ارائه مدرک مورد تایید فنی حرفه ای پس از سرانجام دوره

مجتمع آموزشی فنی پارس پس از سرانجام دوره پکیج به کارآموزان مدرک مورد تایید فنی حرفه ای ارائه نموده که از این طریق این مدرک می توانید برای سازمان ها و کنندگی ها رزومه ارسال نموده و به استخدام آنها درآیید.

پشتیبانی نامحدود دوره

همانطور که می دانید هر چقدر دوره های آموزشی کامل و جامع باشند باز هم پس از ورود به بازار کار سوالاتی پیش می آید. این مجتمع آموزشی با در نظر دریافت این موضوع پشتیبانی هایی را به صورت رایگان و نامحدود به کارآموزان ارائه می دهد. این موضوع باعث می گردد تا کارآموزان بدون استرس وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.

امکان بازآموزیی رایگان دوره

هدف آکادمی برق گستران از برگزاری دوره های پکیج دیواری تربیت نیروی متخصص و حرفه ای به بازار کار است. به همین دلیل دوره های برگزار شده در این آکادمی به صورت کامل تضمینی بوده و در صورتی که طی دوره کارآموز کلیه مفاهیم را یاد نگیرد می تواند به صورت رایگان در دیگر دوره های پکیج آکادمی به صورت رایگان شرکت نماید.

علاوه بر موارد ذکر شده این آکادمی در سرانجام دوره مشاوره هایی را به صورت رایگان به کارآموزان ارائه نموده و به آنها یاری می کند تا در بازار کار به موفقیت دست یابند.

دوره های برگزار شده در این آکادمی در ساعات منعطف برگزار شده و خوابگاه هایی برای کارآموزان شهرستانی تدارک دیده شده است.

گفتنی است که این مرکز آموزشی علاوه بر دوره های پکیج دیواری دوره های متعدد دیگری در زمینه برق، الکترونیک برگزار می کند. آموزش تعمیر کولر گازی و نصب آن، آموزش برق ساختمان، آموزش هوشمند سازی، آموزش نصب دوربین بعضی از دیگر دوره های آموزشی در این آکادمی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آکادمی و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی/https://barghgostaran.com مراجعه نمایید.

همچنین می توانید در ساعات کاری آکادمی با شماره 02166597305 تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نموده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید.

منبع: فرارو

به "بهترین و کامل ترین دوره آموزش پکیج دیواری کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین و کامل ترین دوره آموزش پکیج دیواری کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید