والدین با حضور در مدارس شیوه تحصیل فرزند خود را معین نمایند

به گزارش وبلاگ املاکیا، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: والدین باید شرایط نوع آموزش فرزند خود اعم از حضوری یا غیرحضوری را با حضور در مدرسه تعیین نمایند و بگویند تمایل دارند فرزندشان به صورت حضوری آموزش ببیند یا می خواهند از سایر روش ها استفاده نمایند.

والدین با حضور در مدارس شیوه تحصیل فرزند خود را معین نمایند

فرحناز قائدامینی 18 شهریورماه در جمع وبلاگ املاکیا چهارمحال و بختیاری در مورد نحوه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در مدارس استان، اظهار کرد: روزانه اکیپ های بازرسی در مدارس استان حضور پیدا می نمایند و اگر در جایی اجرای پروتکل ها ضعیف باشد تذکرات لازم داده می گردد، اما خوشبختانه رعایت پروتکل ها در مدارس خوب است.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: تجمع والدین در درب مدارس یکی از نگرانی ها است، والدین باید خودمراقبتی را به فرزند خود یاد بدهند و نگرانی از بابت فرزند خود نداشته باشند.

وی از راه اندازی سامانه پاسخگویی به سوالات والدین در ادارات آموزش و پرورش مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری اطلاع داد و اعلام کرد: شماره های پاسخگویی به وسیله شبکه شاد و مدارس به والدین اطلاع رسانی شده است و والدین می توانند پاسخ سوالات خود را از ساعت 8 صبح تا 14 از مشاوران بگیرند.

قائدامینی با تاکید بر اینکه حضور دانش آموزان در مدارس الزامی نیست، بیان کرد: اما والدین باید شرایط نوع آموزش فرزند خود اعم از حضوری یا غیرحضوری را با حضور در مدرسه تعیین نمایند و بگویند تمایل دارند فرزندشان به صورت حضوری آموزش ببیند یا می خواهند از سایر روش ها استفاده نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری یادآور شد: محتواهای آموزشی در شبکه شاد بارگذاری شده است و والدین می توانند از شبکه های تلویزیونی، حضوری و مجازی به تناسب شرایط خود برای آموزش فرزندشان استفاده نمایند، در شبکه شاد انواع محتواهای تربیتی، آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی نیز موجود است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "والدین با حضور در مدارس شیوه تحصیل فرزند خود را معین نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والدین با حضور در مدارس شیوه تحصیل فرزند خود را معین نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید