مدیرعامل فولاد: به استقلالی ها حق می دهم، آقای روحانی ضابط قضایی را به فوتبال هم بفرستید

به گزارش وبلاگ املاکیا، بازیکنان کرونایی تقریبا 28 درصد تیم ما را تشکیل می دهند و با توجه به تصمیمی که ستاد عالی کرونا در ورزش می گیرد، امیدواریم بازی امروز با نساجی را به تعویق بیندازند و قاعدتا طبق پروتکل های سازمان لیگ و با توجه به اینکه بیشتر از 25 درصد از اعضای تیم به کرونا مبتلا شده اند، نباید بازی برگزار شود.

مدیرعامل فولاد: به استقلالی ها حق می دهم، آقای روحانی ضابط قضایی را به فوتبال هم بفرستید

مدیرعامل فولاد می گوید اینکه استقلالی ها در سفر به اهواز به بیماری کرونا مبتلا شده باشند امکان پذیر است اما اینکه ویروس از سوی بازیکنانش به آبی های پایتخت منتقل شده باشد را قبول ندارد.

به گزارش ایسنا، سعید آذری مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره شرایط کرونایی های تیمش گفت: بعد از انجام دو نوبت تست کرونا از اعضای تیم، که یکی از تست ها قبل از بازی با ماشین سازی گرفته شد و تست دوم مجددا پس از دیدار با تیم فوتبال ماشین سازی و در تهران از تمام نفرات تیم فولاد گرفته شد، متوجه شدیم تعداد 9 نفر از بازیکنان و 7 نفر از اعضای کادر تیم به کرونا مبتلا شده اند و بلافاصله موضوع را به سازمان لیگ اعلام کردیم که با توجه به بخشنامه های ستاد عالی مبارزه با کرونا پنهان کاری نکرده باشیم.

او اضافه کرد: بازیکنان کرونایی تقریبا 28 درصد تیم ما را تشکیل می دهند و با توجه به تصمیمی که ستاد عالی کرونا در ورزش می گیرد، امیدواریم بازی امروز با نساجی را به تعویق بیندازند و قاعدتا طبق پروتکل های سازمان لیگ و با توجه به اینکه بیشتر از 25 درصد از اعضای تیم به کرونا مبتلا شده اند، نباید بازی برگزار شود.

آذری در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان فولاد بعد از بازی با استقلال به کرونا مبتلا شدند شرح داد: این چنین نباید ابتلای بازیکنان را تفسیر کرد که بعد از کدام بازی به کرونا مبتلا شدند، چون این افراد در حال حاضر در اجتماع زندگی می کنند و در مکان های مختلف حضور پیدا می کنند. اینکه بخواهیم مشکل را به یک بازی معطوف کنیم و بگوییم ما از فلان بازی دچار شدیم و فلان تیم هم بگوید از تیم دیگری کرونا گرفته ایم حرف درستی نیست.

وی درخصوص اینکه باشگاه استقلال معتقد است بعد از اینکه به اهواز سفر کردند این اتفاق برای بازیکنانشان بوجود آمده است، تاکید کرد: علاوه بر استقلال، تیم ماشین سازی هم در اهواز با فولاد مسابقه داده است. شما با مسئولان باشگاه ماشین سازی هم صحبت کنید و ببینید آن ها هم همین نظر را دارند؟ من حق را به استقلالی ها می دهم زیرا شرایط اهواز، شرایط قرمزی بوده است ولی اینکه گفته شود ما رفتیم و از فولادی ها کرونا گرفتیم، 100 درصد منظورشان این نیست که از تیم فولاد این مشکل برای استقلال بوجود آمده است و منظورشان رفت و آمدشان با هواپیما و در جهت تهران به اهواز بوده است. این نکته را هم یادآور می شوم که تیم استقلال در تستی که بعد از بازی با فولاد گرفتند، تمام اعضای تیم جواب تستشان منفی بوده است و در تست اخیر بوده که این تعداد نفرات به کرونا مبتلا شده اند. این را هم یادآور می شوم که شرایط آبادان به مراتب بدتر از اهواز بوده است و حتی تیم پارس جنوبی جم در آبادان مسابقه داده است. باید دید آیا تست بازیکنان تیم پارس جم هم همین قدر زیاد خواهد بود یا خیر.

آذری در پاسخ به این سوال که امکان دارد تست ها دست کاری شده باشند و تیم ها عامدانه از مبتلا شدن چند بازیکن خود به کرونا برای لغو دیدارهایشان خبر دهند، شرح داد: وقتی 6 اسفند اعلام کردیم که لیگ را تعطیل کنید و به خانه بروید، این روزها را می دیدیم. در تاریخ 6 اسفند که ما اعلام کردیم لیگ تعطیل شود، تیم فوتبال فولاد در رتبه ششم جدول قرار داشت و هم اکنون نیز ما با این 6 امتیازی که در دو بازی گذشته بدست آورده ایم به همگان ثابت کردیم که از نظر فنی حرف های زیادی برای گفتن داریم ولی چیزی که الان مد نظر همه باید باشد، این است که باشگاه هایی که خودشان آزمایشگاه هایشان را معرفی می کنند و به انضمام نامه ای که می زنند و در فایل های پی دی اف همه چیز را ارسال می کنند، مطالبشان قابل پیگیری باشد.

وی اضافه کرد: دیروز آقای رییس جمهور صحبتی را مبنی بر اینکه ضابطین قضایی بر روی مسائل پنهان کاری کرونا فعال باشند را مطرح کردند که من همین جا از آقای رییس جمهور خواهش می کنم این ضابطین قضایی را در فوتبال هم بفرستد تا تعیین شود چه کسی پنهان کاری می کند و دروغ می گوید.

وی در خصوص موضع باشگاه فولاد نسبت به ادامه برگزاری لیگ اضافه کرد: آقایانی که پروتکل نوشتند و لیگ را راه انداختند، آن ها باید نظر دهند و مسئولیتش را هم بپذیرند. از دیروز که اعلام کردند تست های ما مثبت شده تا به الان هیچ یک از مسئولین فدراسیون پاسخ گوی تلفن های ما نبوده اند و تیم در سردرگمی به سر می برد چون آقایان باید پاسخگو باشند نه من. بنده به هیچ عنوان درباره ادامه برگزاری لیگ نظری نخواهم داد چون وقتی اظهار نظر می کنیم، می گویند تیمشان چون صعود نکرده می گویند بازی کنیم و حالا که نظر می دهیم، یک عده می گویند چون تیمشان در معرض یک موفقیت است موافق تعطیلی لیگ هستند. لطفا این مسائل را کنار بگذارید، بچه های مردم می میرند و هیچ کس پاسخگو نیست.

سعید آذری در خصوص کناره گیری از رقابت های لیگ هم گفت: باشگاه ها دارای هیات مدیره، مدیرعامل و کادرفنی هستند و اگر قرار بر این باشد که در این زمینه ها تصمیم گیری کنیم، همه به خصوص هیات مدیره این تصمیم را نهایی می کنند.

وی درباره بازی تیمش با نساجی اظهار کرد: در صورت برگزار نشدن دیدار امروز با نساجی، طبق پروتکل های بین المللی باید تمام اعضای تیم قرنطینه شوند و به مدت دو هفته تیم در قرنطینه باشد و بعد از آن تست می گیریم اگر که تست ها منفی بود، براساس آن بازی های معوقه را انجام می دهیم.

منبع: عصر ایران

به "مدیرعامل فولاد: به استقلالی ها حق می دهم، آقای روحانی ضابط قضایی را به فوتبال هم بفرستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل فولاد: به استقلالی ها حق می دهم، آقای روحانی ضابط قضایی را به فوتبال هم بفرستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید