خبرنگاران احتمال بارش باران در مناطق شمال و شرق خوزستان

به گزارش وبلاگ املاکیا، اهواز - خبرنگاران - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات شمال و شرق خوزستان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری وجود دارد.

خبرنگاران احتمال بارش باران در مناطق شمال و شرق خوزستان

به گزارش روز پنجشنبه وبلاگ املاکیا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان نمود:. گفت:روزهای پنجشنبه و به ویژه جمعه رگبار پراکنده و نقطه ای همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ در مناطق شمالی و شرقی خوزستان پیش بینی می شود.

وی اضافه نمود: براساس نقشه های پیش یابی امروز پنجشنبه همچنان وزش باد در بیشتر مناطق خوزستان متوسط تا شدید خواهد بود و برخاستن گرد و غبار به ویژه در مناطق جنوبی، جنوب غربی، غربی و مرکزی استان پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: در این مدت شمال خلیج فارس مواج است و سرعت باد 20 تا 50 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه روز گذشته امیدیه با 37.6 درجه سانتیگراد بالای صفر و دزفول با 19.7 درجه سانتیگراد بالای صفر بیشترین و کمترین دما را در خوزستان داشتند.

سبزه زاری اضافه نمود: حداکثر دمای اهواز در این مدت به 35 و حداقل به 22.4 درجه سانتیگراد رسید.

به گزارش وبلاگ املاکیا به نقل از مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و غبار، بنابر بررسی شرایط جوی، روز پنجشنبه ورود توده گرد و غبار تشکیل شده روی کشور عراق به ایران و خوزستان مورد انتظار است.

این پدیده از بعدازظهر پنجشنبه آغاز و تا اوایل وقت روز جمعه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

روز چهارشنبه نیز گرد و غبار در خوزستان بیشتر نقاط این استان را در برگرفت که بیشترین آن در رامشیر با 13 برابر حد مجاز و پس از آن اهواز با 9 برابر حد مجاز اعلام شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران احتمال بارش باران در مناطق شمال و شرق خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران احتمال بارش باران در مناطق شمال و شرق خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید