انتشار فهرست پررونق ترین مشاغل عصر دورکاری

به گزارش وبلاگ املاکیا به نقل از استاتیسکا، بررسی های این سایت تحلیلی نشان می دهد با تداوم شیوع ویروس کرونا، دورکاری به یک فرایند عادی در بسیاری از کشورهای جهان مبدل شده و ازجمله در امریکا افراد زیادی کارهای روزمره و حرفه ای خود را از منازل پیگیری می کنند.

انتشار فهرست پررونق ترین مشاغل عصر دورکاری

در میان مشاغل مختلف دورکار شده، حرفه های مرتبط با نرم افزار و فناوری اطلاعات بیشترین سازگاری را با شرایط جدید دارند و در بررسی اجرا شده ،85 درصد از فعالان این حرفه گفته اند که به طور کامل با شرایط تازه هماهنگ شده اند. همچنین 82 درصد از فعالان این حرفه گفته اند تصور می کنند کل صنعت آی تی و نرم افزار با شرایط دورکاری ناشی از کرونا سازگار باشد.

بر اساس بررسی مذکور که از تاریخ 27 آوریل تا 3 می در آمریکا و بر مبنای یک جامعه آماری 5447 نفری اجرا شده، 83 درصد از فعالان حوزه خدمات مالی و بانکداری از تطبیق خود با شرایط دورکاری ناشی از کرونا خبر داده اند و 82 درصد هم گفته اند تصور می کنند این تطبیق در کل این حوزه رخ داده است.

83 درصد از افرادی که در حوزه رسانه ها و ارتباطات کار می کنند هم گفته اند با شرایط کاری پساکرونا کنار آمده اند و تصور می کنند 76 درصد همکارانشان هم خود را با این شرایط تطبیق داده اند.

رتبه چهارم در این زمینه به خدمات طراحی داخلی رسیده است و سازمان های ارائه دهنده خدمات دولتی عمومی، فعالان صنعت تفریح و سرگرمی، مسافرت و اوقات فراغت و خرده فروشی در رتبه های بعدی هستند.

بدترین رتبه مربوط به خرده فروشی هاست که تنها 44 درصد فعالان این شغل خودشان را با شرایط پساکرونایی تطبیق داده اند و صرفاً 29 درصد شاغلان این بخش گفته اند تصور می کنند همکارانشان قادر به هماهنگی خود با شرایط جدید باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتشار فهرست پررونق ترین مشاغل عصر دورکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فهرست پررونق ترین مشاغل عصر دورکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید