مادورو: با کشورهای برادر حق معین سرنوشت را در منطقه خود داریم

به گزارش وبلاگ املاکیا، رئیس جمهور ونزوئلا خاطرنشان کرد: کوبا، نیکاراگوئه، سوریه، ایران و ونزوئلا و دیگر کشورهای برادرمان در دنیا، حق معین سرنوشت و ایجاد صلح و امنیت را در منطقه خود داریم.

مادورو: با کشورهای برادر حق معین سرنوشت را در منطقه خود داریم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ املاکیا، نیکلاس مادورو در صحفه توئیتر خود نوشت: ما اینجا با عزت تاریخی خود ایستاده ایم و در صلح و آرامش، آماده رویارویی با چالش ها و پیروزی های جدید هستیم.

وی تاکید نمود: ما ملتی آزاد و مستقل هستیم که خواهان توقف آزار و شکنجه و محاصره ای هستیم که پیشرفت ملت ما را تهدید می نماید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ املاکیا بخوانید. (کلیک کنید)

در همین حال، وزیران امور خارجه ایران و ونزوئلا در ملاقات مجازی روز دوشنبه، برنامه همکاری های مشترک خود را با موضوع غلبه بر تحریم های آمریکا آنالیز کردند.

خوخه آرئاسا وزیر خارجه ونزوئلا در توئیتی هدف از این ملاقات را تقویت روابط برادرانه میان دو ملت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بولیواری ونزوئلا خواند و نوشت: ما در ملاقاتی با برادرمان محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران، تهدیدهای ژئوپولیتیکی برای دو ملت، صلح و چندجانبه گرایی را آنالیز کردیم و با آنالیز برنامه ای جامع از همکاری های دوجانبه در بهترین نقطه از روابط تاریخی خود قرار خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مادورو: با کشورهای برادر حق معین سرنوشت را در منطقه خود داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادورو: با کشورهای برادر حق معین سرنوشت را در منطقه خود داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید