عراق، ائتلاف الفتح: آمریکا پس از ناکامی در توطئه علیه حشد شعبی به دنبال تقابل با ملت است

به گزارش وبلاگ املاکیا، نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق تأکید کرد که واشنگتن بعد از ناکامی در تحریک حشد شعبی به یک رویارویی مستقیم نظامی قصد تقابل با ملت عراق را دارد.

عراق، ائتلاف الفتح: آمریکا پس از ناکامی در توطئه علیه حشد شعبی به دنبال تقابل با ملت است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ املاکیا ،حامد موسوی نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق امروز گفت که آمریکایی ها در تحریک حشد شعبی به سمت یک رویارویی مستقیم نظامی ناکام ماندند.

وی توضیح داد که آمریکا کوشش دارد تا زیرساخت ها و تأسیسات شهری عراق را هدف بگیرد و وارد تقابل مستقیم با ملت این کشور گردد؛ همان طور که با هدفگیری فرودگاه در حال احداث کربلا این کار را انجام داد.

موسوی در اظهارات خود به سایت المعلومه گفت که واشنگتن از شکاف سیاسی و اختلافات به وجودآمده میان احزاب سیاسی عراق٬ برای تثبیت و اجرای پروژه خود در این کشور سوءاستفاده می نماید.

وی ادامه داد که جنایت های آمریکا در عراق همچنان تکرار می گردد و باید جلوی آن را گرفت؛ به ویژه پس از اتهاماتی که واشنگتن در توجیه بمباران فرودگاه کربلا مبنی بر اینکه از این فرودگاه به عنوان انبار اسلحه و مهمات استفاده می گردد٬ بیان نمود.

نماینده ائتلاف الفتح اظهار داشت که آمریکا پس از ناکامی در تحریک حشد شعبی به سمت یک مقابله مستقیم نظامی٬ با مورد هدف قرار دادن زیرساخت های عراق قصد تقابل با ملت را دارد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عراق، ائتلاف الفتح: آمریکا پس از ناکامی در توطئه علیه حشد شعبی به دنبال تقابل با ملت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، ائتلاف الفتح: آمریکا پس از ناکامی در توطئه علیه حشد شعبی به دنبال تقابل با ملت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید