سعادتمند: قراردادمان با کارگزار استقلال به تایید وزارت ورزش رسید و امضا شد، دیاباته و میلیچ قطعاً می مانند

به گزارش وبلاگ املاکیا، مدیرعامل باشگاه استقلال از عقد قرارداد با کارگزار این باشگاه خبر داد و گفت که این موضوع به تایید وزارت ورزش و جوانان نیز رسیده است.

سعادتمند: قراردادمان با کارگزار استقلال به تایید وزارت ورزش رسید و امضا شد، دیاباته و میلیچ قطعاً می مانند

به گزارش وبلاگ املاکیا، احمد سعادتمند درباره اسپانسر جدید استقلال گفت: باشگاه استقلال با توجه به بزرگی و جایگاهش در آسیا و دنیا باید قراردادهایی ببندد که منافع باشگاه در آن تامین شود. به همین دلیل در مذاکرات متعدد با چندین شرکت معتبر داخلی و جلسات پی در پی، شرکتی را انتخاب کردیم که در اهلیت، توانمندی مالی، صداقت و راستی آزمایی اش به نتیجه رسیدیم. بابت تنظیم قرارداد سه چهار جلسه تخصصی با واحد حقوقی وزارت ورزش و شخص مقام عالی وزارت و معاونت قهرمانی داشتیم و بند به بند این قرارداد مورد کار کارشناسی و حقوقی قرار گرفت و به تایید عزیزان رسید. اصلاحیه و ابلاغیه که درخصوص این قرارداد باید تهیه می کردیم، تنظیم شد و امروز هم این قرارداد را امضا کردیم.

وی افزود: به هواداران تبریک می گویم، چون احساس می کنم اسپانسر و در واقع کارگزار باشگاه می تواند در موفقیت های پی در پی استقلال اثرگذار باشد و ما بتوانیم به سمتی برویم که کادر فنی و بازیکنان و هواداران هر کدام در آرامش کار خودش را انجام دهد. من این را به هواداران نوید می دهم که اتفاقات خوبی در پیش است.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که این شرکت، کارگزار است یا اسپانسر؟ گفت: کارگزار است که همه فعالیت های مالی را انجام خواهد داد.

سعادتمند درباره بازیکنان خارجی و حفط آنها در استقلال مطرح نمود: صد در صد ما آمده ایم که هواداران را از دل نگرانی خارج کنیم. دیاباته و میلیچ پنج ماه بود که حقوق نگرفته بودند که در یک ماه اخیر این اتفاق را رقم زدیم. مبلغ بسیار کمی از طلب میلیچ باقی مانده است. دیاباته هم به دلیل محدودیت های بانکی، قسمتی از مطالباتش پرداخت شده و قسمتی فردا و قسمتی هم جمعه پرداخت خواهد شد و آنها قطعا در استقلال باقی خواهند ماند.

وی درباره شرایط بودوروف اعلام نمود: قرارداد این بازیکن فسخ است. درباره مسائل فنی نیز از کادر فنی سوال کنید. تمام تلاش ما این است که شرایط لازم را برای تیم های بزرگسالان و پایه فراهم کنیم. نگاه ما به تیم های پایه فوق العاده جدی است. بعد از یک سال قرارداد و حقوق کادر فنی و بازیکنان تیم امید را پرداخت کردیم و این اتفاق امروز صورت گرفت و نهایتاً تا فردا صبح به حساب شان خواهد نشست. وظیفه داریم منابع مالی را تامین کنیم و موارد مورد نیاز را به وجود بیاوریم. الان مسئله ای برای زمین و پشتیبانی نداریم. امروز با این شرکت عقد قرارداد داشتیم و فردا هم اسم این شرکت را خواهیم گفت.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا می تواند مبلغ قرارداد با این شرکت را اعلام کند یا خیر؟ گفت: باید در فعالیت هایی که انجام می دهیم، آنچه به واقعیت نزدیک است، را اجرایی کنیم. در قراردادهای مان به یکسری فعالیت های قانونی نیاز داریم. در حال حاضر یک باشگاه دولتی هستیم و مهمترین اصل دریافت تضامین بانکی است. این شرکت تضامین بانکی را هم داده و حتی پیش پرداخت قبل از تنظیم قرارداد نهایی داده است. شما می بینید که تعهدات کادر فنی تیم امید را پرداخت می کنیم و حتی شنبه بخشی از مطالبات پیشکسوتان پرداخت می شود.

سعادتمند در واکنش به انتشار برخی اسناد باشگاه گفت: این کار قشنگی نیست. دوستان در حال رصد هستند و حتی به یکی دو خبرگزاری نامه زدیم که این کار به چه صورتی انجام شده و پیگیر رفع و رجوع این مسئله هم هستیم.

وی درخصوص نظر باشگاه استقلال برای ادامه لیگ برتر گفت: دوست دارم کشور به حالت عادی برشود و همه به ورزشگاه بروند و تیم خود را تشویق کنند، اما جان انسان ها حائز اهمیت است و نباید جان انسان ها را فدای این خواسته کنیم. در درجه اول سلامتی انسان ها اهمیت دارد و در درجه دوم تابع نظرات ستاد مبارزه با کرونا و ای اف سی و فیفا هستیم. در نهایت براساس آنها و تطبیق خودمان با آنها، دیدگاه باشگاه استقلال معین می شود.

سعادتمند در انتها گفت: خواهشم این است که به تیم های پایه استقلال نگاه شود. می توانیم هر سال 100 بازیکن از تیم های پایه استخراج کنیم. شما (وبلاگ املاکیا) نزد کادر فنی نوجوانان و جوانان و امیدها بروید و با آنها مصاحبه کنید و خواستار فقط مطالبات دیاباته نباشید. در واقع خواستار مطالبات آن جوانانی باشید که می توانند جا پای دیاباته بگذارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سعادتمند: قراردادمان با کارگزار استقلال به تایید وزارت ورزش رسید و امضا شد، دیاباته و میلیچ قطعاً می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: قراردادمان با کارگزار استقلال به تایید وزارت ورزش رسید و امضا شد، دیاباته و میلیچ قطعاً می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید