خبر بد برای آبی ها ، مهاجم استقلال هم رباط پاره کرد

به گزارش وبلاگ املاکیا، مهاجم استقلال در بازی تدارکاتی برابر رایکا با مصدومیت شدید روبرو شد که گفته می شود از ناحیه رباط صلیبی است.

خبر بد برای آبی ها ، مهاجم استقلال هم رباط پاره کرد

به گزارش وبلاگ املاکیا دیدار استقلال برابر رایکا با مصدومیت مرتضی تبریزی همراه بود. برآورد هایی در خصوص پارگی رباط صلیبی مهاجم استقلال شده بود که پزشک استقلال این موضوع را تایید کرد.

دکتر کاوه ستوده درباره مصدومیت زکی پور و تبریزی گفت: میلاد زکی پور دچار ضرب خوردگی از ناحیه ساق پا و کمی التهاب در عضله ساق پا شده است که بعد از چند جلسه فیزیوتراپی به تمرینات در روزهای پیش روی اضافه می گردد. اما مرتضی تبریزی بعد از معاینات بالینی و فوق تخصصی زانو مشخص شد که دچار آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی قدامی و رباط داخلی زانو راست شده که جهت تایید این تشخیص، MRI گرفته شده و جواب آن متعاقبا اعلام می گردد. کارهای درمانی بلافاصله روی مرتضی تبریزی انجام شده و به زودی گزارش تکمیلی در خصوص شرایط او منتشر می گردد.

وی که با سایت باشگاه استقلال صحبت می کرد گفت: ضمناً به همکاران عزیزمان در بخش بدنسازی و آمادگی جسمانی نیز یادآور می گردد که با توجه شرایط خاص این دوره، تمرینات بدنسازی ویژه برای جلوگیری از مصدومیتها طراحی و اجرا گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خبر بد برای آبی ها ، مهاجم استقلال هم رباط پاره کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد برای آبی ها ، مهاجم استقلال هم رباط پاره کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید