جلالی: هیچکس نمی تواند به تعطیلی لیگ معترض باشد، اولویت اول سلامت مردم و جامعه است

به گزارش وبلاگ املاکیا، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان معتقد است با شیوع بیماری کرونا هیچکس نمی تواند نسبت به تعطیلی مسابقات لیگ معترض باشد.

جلالی: هیچکس نمی تواند به تعطیلی لیگ معترض باشد، اولویت اول سلامت مردم و جامعه است

مجید جلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ املاکیا درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر و ناتعیین بودن زمان شروع مجدد این مسابقات گفت: این موضوعی نیست که نسبت به آن کسی معترض باشد. بیماری کرونا پدیده ای است که در ارتباط با سلامت جامعه است و همکاری همه جامعه را هم طلب می نماید.

وی اضافه نمود: در این شرایط کسی هم نمی تواند معترض تعطیلی لیگ باشد، این یک ضرورت بوده و باید منتظر باشیم و ببینیم که تکلیف چه می گردد. من خودم هم وقتی با مسئولان صحبت می کنم حرف آنها خارج از منطق نیست. آنها می گویند آیا کسی می داند کرونا چه زمانی از کشور می رود که ما بازی ها را شروع کنیم؟ به نظرم در این شرایط باید صبر و حوصله داشته باشیم تا هر زمانی مسئولان به این نتیجه رسیدند که ویروس کرونا کنترل شده، بعد از آن ما هم می توانیم تمرینات ما را شروع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مورد صحبت های بعضی از مسئولان باشگاه مختلف برای تعیین شدن قهرمان لیگ گفت: این ها موضوعاتی است که در اولویت های بعدی واقع شده است. در حال حاضر اولویت اصلی سلامت مردم و جامعه است. حالا اینکه اگر ویروس ادامه دار باشد چه تصمیمی باید برای لیگ گرفته گردد، اولویت بعدی است.

جلالی در مورد تمرینات اختصاصی بازیکنان تیمش نیز بیان نمود: ما هر روز صبح برنامه تمرینی برای بازیکنان مان ارسال می کنیم و آنها هم گزارش خود را از تمرینات شان برای ما می فرستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جلالی: هیچکس نمی تواند به تعطیلی لیگ معترض باشد، اولویت اول سلامت مردم و جامعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: هیچکس نمی تواند به تعطیلی لیگ معترض باشد، اولویت اول سلامت مردم و جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید