تجهیز دو بیمارستان برای دوران نقاهت بیماران کرونایی

به گزارش وبلاگ املاکیا، خبرنگاران/اصفهان فرماندار خمینی شهر گفت: خیران خمینی شهری برای تجهیز دو بیمارستان خیّرساز حضرت رسول(ص) و ساعی برای نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا به میدان آمده اند.

تجهیز دو بیمارستان برای دوران نقاهت بیماران کرونایی

محمود مسلم زاده، امروز (دوشنبه-18 فروردین) در جمع وبلاگ املاکیا، اظهار کرد: بیمارستان های ساعی و حضرت رسول(ص) هر دو بیمارستان های خیّرساز هستند و بر اساس دستور العمل ستاد مبارزه با کرونا شهرستان خمینی شهر برای تجهیز و تکمیل کادر درمان شهرستان، این دو بیمارستان به عنوان نقاهتگاه برای بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده است.

به گزارش وبلاگ املاکیا، فرماندار خمینی شهر، توضیح داد: خوشبختانه در سه شبانه روز تخت های الکترونیکی و وسایلی مثل یخچال، تلویزیون، پتو و ... توسط خیران خریداری شد و امروز 10 تخت، 10 یخچال و 10 تلویزیون به بیمارستان حضرت رسول(ص) انتقال داده شد.

مسلم زاده با تاکید بر ادامه فرایند تجهیز این بیمارستان، گفت: تا انتها هفته نیز حدود 50 تخت الکترونیکی دیگر و سایر تجهیزات خریداری شده به این بیمارستان ها انتقال پیدا خواهد نمود و مخزن اکسیژن نیز تا چند روز آینده آماده می گردد.

وی در مورد تجهیز بیمارستان خیّرساز ساعی نیز گفت: وزارت بهداشت در مورد تجهیز این بیمارستان تعهد دارد. همانگونه که خیران به مدد سلامت جامعه آمده اند و طی چند سال بیمارستان بزرگ ساعی را با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان احداث کردند، از مسئولان استان خصوصا مسئولان دانشگاه علوم پزشکی درخواست می کنیم که در این شرایط ویژه در تجهیز بیمارستان ساعی، مساعدت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تجهیز دو بیمارستان برای دوران نقاهت بیماران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز دو بیمارستان برای دوران نقاهت بیماران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید