امامعلی: مقابل استقلال دست به عصا بودیم، با اخطارهای نادرست محروم شدم

به گزارش وبلاگ املاکیا، مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: مقابل استقلال دست به عصا بازی کردیم ولی کسب همین یک امتیاز هم می تواند در هفته آخر به تیم ما کمک کند.

امامعلی: مقابل استقلال دست به عصا بودیم، با اخطارهای نادرست محروم شدم

فراز امامعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ املاکیا، در خصوص بازی با استقلال گفت: این یک بازی مهم برای تیم ما بود که خوشبختانه یک امتیاز گرفتیم، البته دریافت سه امتیاز ماندن تیم ما را در لیگ برتر قطعی می کرد اما نمی توانستیم بی محابا به دروازه استقلال حمله کنیم چون احتمال داشت ضربه بخوریم. ما در این بازی تا حدودی دست به عصا و محتاط بازی کردیم ولی چند موقعیت خوب هم داشتیم که هدر رفت.

وی در خصوص گلی که برابر استقلال به ثمر رساند تاکید کرد: این سومین گلی بود که برابر استقلال به ثمر رساندم، البته من فقط ضربه آخر را زدم و زحمات دیگر بازیکنان پیکان را نباید نادیده گرفت. دوست داشتم این گل سه امتیازی باشد ولی باز هم خوشحالم که به تیمم کمک کردم.

امامعلی در خصوص محرومیتش از بازی برابر سپاهان گفت: کارت زردی که در بازی با استقلال گرفتم هیچ مسئله ای نداشت ولی اخطارهایی که در بازی های قبلی گرفتم نادرست بود و این موضوع باعث شد تا از بازی با سپاهان محروم شوم که بابت این موضوع ناراحتم. متاسفانه ما با داورها اصلا نمی توانیم صحبت کنیم و برخی ازآنها می خواهند اشتباهات شان را توجیه کنند، وقتی هم حرف می زنیم بدون اینکه توهینی کرده باشیم، خیلی راحت اخطار می دهند.

مهاجم پیکان در ارتباط با شانس ماندن تیمش در لیگ برتر گفت: من امیدوارم که بمانیم. فقط امیدوارم تیم هایی که هفته آخر برابر گزینه های سقوط بازی می کنند انگیزه داشته باشند تا شاهد انجام فوتبال پاک در بازی های حساس و مشخص کننده باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامعلی: مقابل استقلال دست به عصا بودیم، با اخطارهای نادرست محروم شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامعلی: مقابل استقلال دست به عصا بودیم، با اخطارهای نادرست محروم شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید